ניהול אומנותי

 
רויטל חכמוב, המנהלת האמנותית של פיאנו בנטף, מרכיבה זו השנה השלישית סדרה של קונצרטים קאמריים עם תכנית איכותית, מגוונת ונגישה לקהל חובבי המוסיקה. הנגנים האורחים הם נגנים מובילים בתחומם בארץ ובעולם ופסנתר הכנף פציולי החדש והנהדר יהיה במרכז רוב הקונצרטים.
 
 
 
רויטל ילידת ישראל. שייכת לצמרת הפסנתרנים הישראלים בארץ ובעולם. ניגנה כסולנית וכנגנית מוסיקה קאמרית בכל אירופה, סקנדינביה, רוסיה, יפן, סין, דרום אמריקה ארה"ב וקנדה. בעלת תואר אמן סולן מהאקדמיה למוסיקה של האנובר, תלמידתם של פרופ. אריה ורדי, ליאת יניב ודינה תורג'מן. מרבה לנגן כסולנית עם כל התזמורות המובילות בארץ (כולל הפילהרמונית הישראלית ) וניגנה עם תזמורות חשובות בחו"ל כמו התזמורת הקאמרית מוסקבה (באולם צ'ייקובסקי),התזמורת הסימפונית ברלין (בקונצרט האוס ברלין), תזמורת הסולנים מזאלצבורג,התזמורת הקאמרית שטוטגרט, התזמורת הקאמרית ע"ש שולטי- בודפשט,התזמורת הפילהרמונית של בוקרשט, התזמורת הפילהרמונית של טרנסילבניה, התזמורת הסימפונית של צפון גרמניה ותזמורות סימפוניות לאומיות בדרום אמריקה. רויטל ניגנה כסולנית תחת שרביטם של מנצחים ידועי שם כמו: זובין מהטה, סרג'יו קומיסיונה, אמיל סימון, מקסים שוסטקוביץ,ליאור שמבדל, מנדי רודן, נועם שריף ודן אטינגר, וכן ניגנה כסולנית בקונצרט גאלה בקרנגי הול.

רויטל השתתפה בפסטיבלים בינלאומיים רבים כמו: מונטרה ויווה (שוויץ), אונסקו (יון), רוסקילדה (דנמרק) , פסטיבו (פינלנד), פסטיבו (גרמניה),
סאן סבסטיאן (ספרד), כפר בלום ופסטיבל ישראל. רויטל הקליטה תכניות רבות לרדיו ולטלויזיה כולל סידרה בה הינחתה וניגנה לערוץ השני.
היא מרבה בנגינת מוסיקה קאמרית עם החשובים באמני ישראל ובחו"ל ודיסק שהקליטה עם הכנר מקסים ונגרוב לחברת טלדק זכה ל"בחירת העורך"
של "גרמופון" ולדיסק מומלץ באתר הדיסקים של "אמאזון". בנוסף לרפרטואר הקלאסי אוהבת רויטל לנגן יצירות של מלחינים ישראליים,
רבות מהן נכתבו והוקדשו לה ובין היתר ביצעה ביצועי בכורה עולמיים של 7 קונצ'רטי לפסנתר ותזמורת. רויטל הקימה לפני
כשלוש שנים את רביעיית הפסנתר הישראלית והיא נמנית על סגל המורים באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. היא נשואה
לפרופ' אהוד שפירא ואם לבתם בת העשר עדי.

www.revitalhachamoff.com
 
 
 
פיאנו בנטף יצאה לשנת שבתון!

נעדכן באימייל למכותבינו ובאתר כאשר הסדרה תתחדש.
הצטרפו אלינו
מלאו את הפרטים ונעדכן אתכם על הקונצרטים הבאים!
חדשות ועידכונים
 

 


 
pianonataf@gmail.com
שאלות?  054-970-2345

לייבסיטי - בניית אתרים