קונצרט מספר 3

דף הבית >> הקונצרטים >> קונצרטים קודמים >> עונה שלישית >> קונצרט מספר 3

הצ'לו המזמר  באכיאנס בראזילרס 27-28.2.14

שלום לשוחרי פיאנו בנטף,

אנחנו שמחים לחזור לאחר חופשת חורף קצרה עם "קונצרט בנות" – הצ'לנית מיכל קורמן ורויטל ינגנו סונטות לצ'לו ופסנתר של שופן ושוסטקוביץ', ויחד עם זמרת הסופרן יעלה אביטל יבצעו שיר אהבה של גונו ואת באכיאנס בראזילרס מספר 5 של וילה לובוס.  הגרסא המקורית של וילה לובוס היא לזמרת סופרן ושמונה צ'לנים.  אנו נבצע עיבוד של חברו של וילה לובוס, המלחין והמעבד אלפרד הלר, לסופרן, צ'לו ופסנתר.

לצערנו נבצר מצבי פלסר לנגן בקונצרט הקרוב. אנו מודים למיכל קורמן אשר נאותה להחליפו בהתראה קצרה, ואנו מקווים כי נזכה לשמוע את צבי בעונה הבאה.  מיכל ורויטל מאוד נהנו לנגן ביחד את הסונטה של שופן בקונצרט בגבעת רם לפני מספר חודשים ואנו מצפים לביצוע מרגש אצלנו.

בזמן החופשה הקצרה רויטל הספיקה להופיע בגרמניה עם "רפסודיה בכחול" של גרשווין, וזכתה לביקורות אשר יגרמו לכל דובר גרמנית להסמיק מנחת:
 
... "Rhapsody in Blue" von George Gershwin, mit dem die israelische Pianistin Revital Hachamoff kraftvoll und selbstsicher harmonierte. ... losgelöst swingendem Jazz, überbordendes Temperament mit makellosem Spiel wechselte mit träumerisch lyrischer Ruhe. Das war die vielen "Bravos" wert.

NGZ Online
 
----
 
Für die Pianistin Revital Hachamoff rollt das Orchester dann den roten Teppich aus: Die Israelin liefert mit George Gershwins „Rhapsody in Blue“ eine eindrucksvolle Vorstellung.
Ihre Finger tanzen mal gefühlvoll leise, dann wieder mit akrobatischer Rasanz über die Tasten, dass ihre blonden Locken in die Höhe fliegen. Großer Beifall für eine mitreißende Interpretation folgt. Gern hätte man noch mehr von der erfolgreichen Solistin gehört.

WZ Newsline

 
נתנו לגוגל לתרגם את הביקורות והוקסמנו מהתוצאה:

... "רפסודיה בכחול" של ג'ורג' גרשווין, שבה פסנתרנית ישראלית רויטל חכמוב הרמוניה חזק ובטוח. ... ג'אז מתנדנד מנותק, מזג תוסס עם משחק מושלם השתנו עם שלווה לירית חלומית. זה היה שווה "Bravos" רבים. 
 
---- 
 
לפסנתרנית רויטל חכמוב אז התזמורת פורש שטיח האדום: אספקה ​​הישראלית עם ג'ורג' גרשווין של "רפסודיה בכחול" ביצועים מרשימים.
ריקוד מלא רגש הפעמים את אצבעותיה בעדינות, ולאחר מכן שוב עם תושיה אקרובטי על המקשים שתלתליה הבלונדיני עפים באוויר. מחיאות כפיים גדולות לפרשנות המלהיב כדלקמן. בשמחה היה שומע יותר מהסולן מצליח.
 
אם מישהו מקוראינו רוצה להציע תרגום מוצלח יותר נשמח לפרסמו באתרנו.

לקונצרט הקרוב לא נותרו הרבה כרטיסים, אנו מזכירים לכולם כי
 ניתן להזמין מראש כרטיסים לכל קונצרטי העונה. המקומות מסומנים והמחיר אחיד, כך שכל הקודם זוכה במקום כלבבו.  בנוסף, אם קניתם כרטיס מראש לאחד הקונצרטים וברצונכם להחליפו ליום או קונצרט אחרים, נשמח לאפשר זאת עם הודעה מראש, על בסיס מקום פנוי.

להתראות בקונצרט!

נ.ב. אנא הפיצו מכתבנו זה למכריכם אשר עשויים להתעניים בסדרה. אם קיבלתם מכתב זה דרך כמה ידיים אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו באתר פיאנו בנטף ולקבל עדכונים על הקונצרטים ישירות מאתנו.

נ.ב.ב. אחוזי הצפיה הבינלאומיים בערוץ פיאנו בנטף ביוטיוב עלו בחודש האחרון ל 70%. שמחנו למצוא בין חמישים המדינות המובילות את מרוקו, מצרים, ערב הסעודית, איחוד האמירויות וירדן.
קונצרט מספר 3, עונה שלישית: הצ'לו המזמר

יום חמישי 27.2.14 בשעה 20:30 
יום ששי  28.2.14 בשעה 12:30
 
מיכל קורמן, צ'לו
יעלה אביטל, סופרן
רויטל חכמוב, פסנתר


גונו - שיר אהבה לסופרן, צ'לו ופסנתר
שופן – סונטה לצ'לו ופסנתר

הפסקה

וילה לובוס – באכיאנס בראזילרס מספר 5 בעיבודו של אלפרד הלר לסופרן, צ'לו ופסנתר,
שוסטקוביץ' – סונטה לצ'לו ופסנתר.(להזמנת כרטיסים ליום חמישי)
(להזמנת כרטיסים ליום ששי)


המטבח של רמה
 

אנו ממשיכים זו השנה השלישית את שיתוף הפעולה עם המטבח של רמה, אשר יגיש לאורחינו ארוחות ערב ובוקר עם תפריט מיוחד לקונצרטים.
יין וגבינות
 

זאב דוניה, היינן והבעלים של יקב סוסון ים מבר גיורא, הכין עבור פיאנו בנטף שני יינות ייחודיים ומעולים, פיאנו בנטף אדום 2009, ופיאנו בנטף לבן 2011., אותם נגיש בהפסקה בתשלום יחד עם גבינות של חוות העיזים הר הרוח.

שתייה חמה וקרקרים של עפר ודיטרה - אופים מיד השמונה, יוגשו ללא תשלום.
מועדים ומחירים

חמישי – ארוחת ערב במטבח של רמה ב 18:00 (למעוניינים), קונצרט ב 20:30
ששי –  ארוחת בוקר במטבח של רמה ב 10:30 (למעוניינים), קונצרט ב 12:30
 המקומות מסומנים ומחירם אחיד. כל הקודם זוכה במקום כלבבו.
קונצרט ₪ קונצרט + ארוחה ₪
רגיל הנחה* חמישי (+ א. ערב) ששי (+ א. בוקר)
110 75 278 180
עמלת רכישה של 7% תתווסף לכרטיסים עד 100 ש"ח ושל 3% ועוד 4 ש"ח לכרטיסים מעל 100 ש"ח.
*תושבי נטף, סטודנטים וחיילים
הוראות הגעה
 
להגיע לכיכר הכניסה של נטף ולחנות, רצוי עד חצי שעה לפני הקונצרט, ומשם ברגל (10 דקות, לפי שילוט) או
בהסעה חינם מהכיכר אל האולם. מוגבלי ניידות יוכלו להגיע עם רכב עד הכניסה לבית ומשם ללא מדרגות אל האולם.

פרטים נוספים ורכישת כרטיסים באתר: https://www.pianonataf.org.il
דוא"ל:  pianonataf@gmail.com
טלפון: 054-970-2345
 
                    
 
 


הסתיימה העונה העשירית.
פרטי העונה הבאה יפורסמו בהמשך.

 


 
הצטרפו אלינו
מלאו את הפרטים ונעדכן אתכם על הקונצרטים הבאים!
חדשות ועידכונים
 

 


 
pianonataf@gmail.com
שאלות?  054-970-2345

לייבסיטי - בניית אתרים