ביטול קונצרט מספר 4

דף הבית >> הקונצרטים >> קונצרטים קודמים >> עונה שלישית >> ביטול קונצרט מספר 4

 ביטול קונצרט מספר 4: רויטל    רסיטל, 27-28.3

שלום לשוחרי פיאנו בנטף,

לצערנו אביה של רויטל מאושפז בטיפול נמרץ במצב קשה מזה כשבוע, בלא צפי לשיפור מיידי במצבו. אי לכך אנו נאלצים לבטל את קונצרט מספר 4, רויטל -
 רסיטל, אשר היה אמור להתקיים בתאריכים 27-28.3.

מנוינו היקרים ומי שרכשו כבר כרטיסים לקונצרט זה: נודה לכם אם תענו מייד לאימייל זה ותאשרו לנו כי קיבלתם את הודעתנו על ביטול הקונצרט.  

בנוסף, אנא כתבו לנו, עכשיו או לאחר שתשקלו זאת, מה ברצונכם לעשות עם כרטיסכם לקונצרט זה: לקבל החזר כספי, להמירו לכרטיס (נוסף, למנויים) לאחד מארבעת הקונצרטים הבאים (קונצרט 5 או 6, יום חמישי או ששי), או לקבל במקומו כרטיס לקונצרט בעונה הבאה.  לא תאבדו את זכותכם להחזר כספי גם אם תתמהמהו או תשנו את דעתכם בהמשך.

ובנושא יותר משמח.  לאור גל התרעומת של קהל קוראינו על התרגום הקלוקל ששלחנו לביקורות שרויטל קבלה בגרמניה, תרגום אשר יוצר על ידי מכונת התרגום של גוגל, אנו מצרפים תרגום מעשה ידי אדם - 
שכנינו היקרים חוה סקלס וארנו בר:

"... את "הרפסודיה בכחול" מאת ג'ורג' גרשווין ביצעה הפסנתרנית הישראלית רויטל חכמוב בתנופה ובביטחון עצמי.... ג'אז משוחרר בקצב הסווינג והתלהבות עולה על גדותיה תוך נגינה ללא רבב, התחלפו בקטעי שקט חלומי, פואטי. ביצוע זה היה ראוי לשורה של קריאות הידד...."

"בשביל הפסנתרנית רויטל חכמוב פרשה התזמורת שטיח אדום: עם "הרפסודיה בכחול" של ג'ורג' גרשווין נתנה הפסנתרנית הישראלית ביצוע מרשים. אצבעותיה ריקדו על הקלידים, פעם ברגש שקט, ופעם במרוץ אקרובטי עד שתלתליה הבלונדיניים התעופפו לכל עבר. אחר כך באו תשואות רמות עבור הביצוע הסוחף. היינו רוצים לשוב ולשמוע את הסולנית המצליחה."

בברכה,
פיאנו בנטף
 
                    
 
 


הסתיימה העונה העשירית.
פרטי העונה הבאה יפורסמו בהמשך.

 


 
הצטרפו אלינו
מלאו את הפרטים ונעדכן אתכם על הקונצרטים הבאים!
חדשות ועידכונים
 

 


 
pianonataf@gmail.com
שאלות?  054-970-2345

לייבסיטי - בניית אתרים